Buyruk Tekstil  En son teknolojiye sahip üretim tesisleri ile sizlere kalitede sınırı olmayan bir kumaş yelpazesi (çeşidi) sunar.
En iyi kalitede hizmet vermek amacıyla bünyesinde bulundurduğu ekibiyle her çeşit örme kumaş üretimi ve ihracatı yapmaktadır.
Başlıca Bulgaristan olmak üzere dünyanın sayılı ülkelerine kumaş ihracatı yapmaktadır.

Buyruk Tekstil Tüm üretim aşamalarında ISO 9001 kalite yönetim sistemi uygulanarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımaktadır.
Sınırsız müşteri hizmeti ile tüm dünyaya hizmet vermebilme kapasitesine sahip olan Buyruk Tekstil Gelecek için yatırımlarınıda bu yönde değerlendirmektedir.


Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, üstün ve özel hizmetler vermeye; din, dil, renk ve ırk ayırımı gözetmeden her bölgeye ve her ülkeye, son teknolojiye sahip üretim yapımız ile tekstil konusunda sınırsız hizmet verebilecek bir kuruluşuz.


Sektörel yenilikleri takip edip daima en iyisini yapmayı hedefleyip, Çağdaş teknoloji ile birlikte geleneksel kültür değerlerine önem veren, birey odaklı, üreterek kazanmayı ve hakça paylaşmayı hedefleyen bir yönetim anlayışıyla ulusal alanda yer alabilmek.


Her çeşit standart ve isteğe göre uygulanan fantezi örme kumaşlar yüksek kalite standartlarında, siz müşterilerimiz için titizlik ile üretilmektedir.


10.000M2 kapalı alanda faaliyet gösteren boyahanede eEn son geliştirilen boyama sistemleriyle karışımlı kumaşlar yüksek standartlarda boyanabilmektedir.Buyruk Tekstil / Ana sayfa Bu sayfayı yazdır.

Bize Ulaşın