Top

Buyruk Tekstil en son teknolojiye sahip üretim tesisleri ile sizlere kalitede sınırı olmayan bir kumaş yelpazesi ( çeşidi ) sunar. Örme Tesisinde; her çeşit standart ve isteğe göre uygulanan fantezi örme kumaşlar yüksek kalite standartlarında siz müşterilerimiz için titizlik ile üretilmektedir.

Buyruk Tekstil uzman, özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur. Kullandığı teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı stratejileriyle her geçen yıl üretimi arttırmıştır.

Buyruk Tekstil başta Avrupa Ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine kumaş ihracatı yapmaktadır.

Tüm üretim aşamalarında ISO 9001 kalite yönetim sistemi uygulanarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımaktadır.

Misyon

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, üstün ve özel hizmetler vermeye; din, dil, renk ve ırk ayırımı gözetmeden her bölgeye ve her ülkeye, son teknolojiye sahip üretim yapımız ile tekstil konusunda sınırsız hizmet verebilecek bir kuruluşuz.

Vizyon

Sektörel yenilikleri takip edip daima en iyisini yapmayı hedefleyip, Çağdaş teknoloji ile birlikte geleneksel kültür değerlerine önem veren, birey odaklı, üreterek kazanmayı ve hakça paylaşmayı hedefleyen bir yönetim anlayışıyla ulusal alanda yer alabilmek.